Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineteraso blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
13574 odwiedzin | wpisów: 35, komentarzy: 26, artykułów: 20, obserwuje: 10

Jak urządzić taras w stylu nowoczesnym?

autor: teraso blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Taras to integralna część budynku, często jest przedłużeniem salonu czy jadalni. Dwie przestrzenie o odmiennej funkcji dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów mogą tworzyć spójna całość. Jak urządzić taras aby pasował do otoczenia, bryły budynku a zarazem spełniał swoją funkcję? Kilka podpowiedzi znajdziecie w naszym artykule.

Obecnie popularnym trendem jest budowanie tarasu na różnych poziomach, w ten sposób stworzymy strefę jadalną, wypoczynkową lub rozrywkową. Zalety deski kompozytowej pozwolą nam na budowę posadzki całego tarasu i jego otoczenia z jednego materiału. Deski Teraso możemy wykorzystać na schody czy ścieżki komunikacyjne. Dzięki temu zachowamy harmonijny wygląd całego ogrodu. 

Deska kompozytowa doskonale sprawdzi się również jako obrzeże basenu, oczka wodnego czy strumyka. Nienasiąkliwość kompozytu gwarantuje nam ochronę przed pleśnią i grzybami. Roślinność na tarasie to nie tylko element dekoracyjny, piękno natury odpręża i poprawia nastrój Dodatkowo korzystając z rozwiązania jakim jest nowoczesny i ekologiczny system nawadniania zapewnimy roślinom odpowiednie warunki nie poświęcając im wiele uwagi.

Taras z desek kompozytowych Teraso

Aby taras spełniał również swoją funkcję estetyczą warto sięgnąć po deski kompozytowe z drewnopodobną fakturą. Niesamowity układ słojów oraz  cieniowany, podłużny wzór powodują, że deski TERASO świetnie prezentują  się w nowoczesnych przestrzeniach a ponadto są bezpieczniejsze i  trwalsze od drewna. Przeczytaj nasz artykuł   Co sprawia, że deski kompozytowe TERASO są tak trwałe?

 

deska kompozytowa Teraso z fakturą drewna

Ciekawym elementem nowoczesnego tarasu jest Biokominek i oświetlenie  ledowe, takie dodatki sprawią że nasz taras będzie wyglądał bardzo  efektownie wieczorami. Nowoczesny taras jest praktyczny i funkcjonalny  ale także pasuje do otoczenia naszego dom i ogrodu. Odpowiednio  zaaranżowany, wyposażony w wygodne meble i nastrojowe oświetlenie taras,  to idealne miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu.

więcej na: www.teraso.plStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:63926
Liczba wpisów:211959
Liczba komentarzy:896318
Liczba zdjęć:788235
Liczba blogów:63926
Liczba wpisów:211959
Liczba komentarzy:896318
Liczba zdjęć:788235
Liczba komentujących:48250
Użytkownicy online:452