Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineteraso blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
8747 odwiedzin | wpisów: 29, komentarzy: 5, artykułów: 16, obserwuje: 6

Taras betonowy czy kompozytowy?

autor: teraso blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Planując dom lub jego rozbudowę staramy się zaprojektować wszystkie  elementy w taki sposób by jako całość były użyteczne i estetyczne. Taras wykonać można w różny sposób,  wykorzystując ogrom dostępnych materiałów budowlanych: od betonu,  poprzez płytki, po drewno czy kompozyt (pisaliśmy o tym w artykule: Płytki, kostka brukowa, drewno czy kompozyt? Jaki materiał na taras? ).

Deski kompozytowe


Taras z deski kompozytowej to jedna z  najlżejszych dostępnych konstrukcji. Oprócz oczywistych zalet  estetycznych, jest zdecydowanie bardziej bezpieczny niż taras z płytek  czy betonu.

Często zdarza się, że to warunki budowlane sugerują nam wybór materiału  na taras. Beton z pewnością nie nadaje się na taras, który trzeba z  różnych względów podnieść.

taras kompozytowy Teraso

Deska kompozytowa zdecydowanie lepiej nadaje się do stworzenia podestów,  połączonych ze schodami. Wybudowanie takiej konstrukcji wymagałoby  użycia ogromnej ilości betonu, a sama estetyka też pozostawiałaby wiele  do życzenia…

schody z deski kompozytowej

Planując budowę tarasu należy pamiętać o tym aby zachować estetykę i  styl otoczenia oraz dopasować materiał do swoich potrzeb, tak by tworzył  harmonijną całość z ogrodem, domem i oczywiście domownikami. Taras to  inwestycja na wiele lat, ważna jest jego wytrzymałość, ale także walory  estetyczne – tutaj spędzamy swój wolny czas z rodziną i przyjaciółmi,  niech więc będzie to miejsce jedyne w swoim rodzaju: komfortowe,  rodzinne i użyteczne.Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:53322
Liczba wpisów:208715
Liczba komentarzy:885155
Liczba zdjęć:772855
Użytkownicy online:555